Alanını & Branşını Seç

Hangi konuda danışmak istiyorsunuz? 40'tan fazla tıp branşından profesör, doçent, uzman hekimlerimize, diş hekimlerimize, veteriner hekimlerimize, klinik psikolog, diyetisyen, fizyoterapist, konuşma terapisti, aile danışmanlarımıza sormak istediklerinizi danışabilir, tek seferlik veya düzenli olarak görüşmeler planlayabilirsiniz.

Uzmanını & Hekimini Belirle

Doktoroom'un en güzel özelliği hastane hastane, il il hekim aramaktansa bir noktadan tüm doktorlara ve sağlık profesyonellerine ulaşabilme imkanı sunmasıdır. Hekimini belirlerken daha önceki hastaların deneyimlerini, paylaştığı görüşleri okuyabilir, hekiminizin kişisel sayfasından tıbbi bilgi, deneyim ve ilgi alanlarına göre seçim yapabilirsiniz. Görüşme sonrasında deneyimini paylaşarak diğer danışanlara aktarım sağlayabilirsin.

Randevunu Oluştur

"Randevu bulamadım" derdine son! Sağlık işlerinizin planlamasını ve yönetimini siz ele alın. Hekiminizin oluşturduğu randevu tarih ve saatlerden sizin için uygun olanına randevu oluşturabilirsin. Randevu öncesi size ve hekiminize belirli saat öncesinde hatırlatma mesajları gelecektir.

Online Görüşmeye Başla

İşyerinizde, evinizde, tatilde, yurt dışında kısacası nerede ve ne zaman hekiminiz ile görüşmek veya sağlık hizmeti almak istiyorsanız o zaman özel görüntülü görüşme yazılımımız ile "Doktoroom" hizmetinizde. Akıllı cep telefonlarınızdan veya web sitemiz üzerinden tek tıkla online görüşmenize başlayabilirsiniz.