Danışan Bilgilendirme

Firma Ünvanı

ABER Özel Sağlık Hizmetleri Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd. Şti.

Firma Adresi

Kemalöz Mahallesi 7. Hilalkent Sokak No:13 Uşak-Merkez 64100
Güncelleme Tarihi:
08.11.2021

1. Resmi olarak 18 yaş altındaki şahıslar danışma hizmetini tek başlarına alamazlar. Ebeveynleri veya vasileri bu hizmeti alırken onlara refakat etmelidirler.

2. Görüşme yapamayacak derecede yaşlılık, akli yetersizlikleri olanlar ile görüşme yapılmayacak ve bu durum danışman tarafından bildirilecektir.

3. Danışandan görüntülü görüşme sonunda aldığı hizmetin verimini 0 ile 5 arasında puanlaması istenecek, bu puanlama sadece şirkete açık olacaktır. Burada amaç danışanın memnuniyetini yüksek tutmak ve hizmetin devamlılığını sağlamaktır.

4. Görüşmenin teknik nedenle yapılamaması durumunda hem danışmanın hem de danışanın bu durumu şirkete bildirmesi gereklidir. Danışan bu durumda yeni bir randevu almaya hak kazınır.

5. Danışan kendisine ait tıbbi tetkik, tahlil ve dokümanları randevu saatinden en geç 24 saat önce danışmak istediği uzmana uygulama üzerindeki E-Nabız entegrasyonu vasıtasıyla paylaşabilecektir. E-nabız entegrasyonuyla sol taraftaki menüde yer alan “PAYLAŞIM” sekmesinden, sağ üst taraftaki “SÜREKLİ PAYLAŞTIKLARIM” kısmından danışmanın  TC kimlik numarası ve cep telefon numarasını otomatik olarak yazılım marifetiyle sisteme girilecek, böylelikle danışan kişisel sağlık verilerini danışmanına açacaklardır. Randevu öncesinde danışmanın bu bilgileri değerlendirmek için 24 saati olacaktır. Danışma bitince yine aynı sekmeden paylaşım “SİL” butonu aktivasyonu ile paylaşım otomatik olarak kaldıracaktır. Danışmanlar ise kendi e-nabızlarında gene “PAYLAŞIM” sekmesinde “BENİMLE PAYLAŞILANLAR” kısmından danışanın sağlık bilgilerine “SAĞLIK VERİLERİNİ GÖR” butonuna basarak ulaşabileceklerdir.

13. “DİYETİSYENİM”, “PSİKOLOĞUM”, “KONUŞMA TERAPİSTİM” “FİZYOTERAPİSTİM“AİLE DANIŞMANIM” bu başlık altında hekim dışı sağlık profesyonellerinin hizmetleri yürütülecektir.

14. Tıp fakültesi öğrencilerinden abonelik ücreti alınmayacaktır. Öğrenciler danışmanlık hizmeti veremez, ilaç firma temsilcilerinin elektronik ortamdaki tıbbi ürün tanıtımlarına katılamazlar.